Artiest

De Règâhs

Data 23 mei 2026
Podium Klein Amphion
Speeltijd 21.30 uur

De Haagse flamingogroep De Règâhs is wereldberoemd in Den Haag en verovert ook steeds meer de harten van de mensen daarbuiten. Mede dankzij de theatershows waarmee De Règâhs het land door trokken en vele muziek-, theater- en taalliefhebbers wisten te raken. Inmiddels worden De Règâhs steeds meer gevraagd te spelen op festivals, in clubs en op evenementen.

100% puur Flamingo
Het unieke van De Règâhs zit ‘m in de combinatie van flamenco, pop, rock, gipsy jazz en wereldmuziek met teksten vol humor in traditioneel Haags. 100% puur Flamingo.
Het is soms wel ‘plat Haags’ maar niet grof. Het zijn deels eigen nummers en deels hertalingen, soms gevoelig en soms hilarisch. Tijdens hun shows vertellen De Règâhs in woorden en muziek een eigen verhaal. Werkelijkheid en fictie lopen moeiteloos door elkaar en er valt voor de goede verstaander heel wat te lachen.

Volg deze artiest